Harley Davidson HSR42/HSR45/HSR48 Mikuni Carb Kits
Mikuni HSR42 Carburetor Easy Kits
  • Product
  • Qty in Cart
  • Quantity
  • Price
  • Subtotal
  • Mikuni HSR48-2P Harley Davidson Carb Kit Chrome & Polished Carb, Jets & Mounting Flange
    Harley Davidson Mikuni HSR48-2P Polished/Chrome, Jets & Mounting Flange, Carb Kit
    Mikuni
    Qty in Cart: 0
    Quantity:
    Price:
    Subtotal:
  • 48-2 Mikuni HSR 48mm Kit for Harley Davidson large capacity engines (Natural Finish Carb, Jets & Rubber Mounting Flange with slotted mounting holes to suit manifolds with 70 thru 77mm stud centre spacings)
    Harley Davidson Mikuni HSR48 Carb Kit & Jets, Rubber Mounting Flange
    Mikuni
    Qty in Cart: 0
  • Harley Davidson EFI Injection to Mikuni HSR45 Conversion Kit Twin Cam 88 95
    Harley-Davidson Twin Cam EFI Injection to Mikuni HSR45-4 Conversion Kit Twin Cams
  • On Sale
    Velocity stack  | Mikuni HSR42 HSR45 Carburetor | 65mm ID
    Motorcycle Velocity stack | Mikuni HSR42 HSR45 Carburetor | 65mm ID